18/04/2023
Zdar bojovníci😉
Zakládám nový team s názvem P.L.T.S-Airsoft.
( Pilsen Lion Tactical Squad)
Jsme již dohledatelný na fb
Pilsen Lion Tactical Squad - Airsoft
Základna budete nejspíš v Plasích.
JSI SÁM, HLEDÁŠ JEDNOTKU?
NEBO JE VÁS JEN PÁR?
Pracujeme na registraci a získání IČO.
Z důvodu pořádání akcí atd.
Objevila se poznámka kde zapsáno a IČO jako na živnost?
V podstatě ano.
Být registrovaný sportovní spolek.
S tím souvisí ale i povinnosti jako mýt účet, vést účetnictví, podat daňové přiznání.
Stejně jako třeba u fotbalu, hokeje apd. Jet prostě legálně.
Tím se dá žádat i o dotace.
Do zapsání spolku u soudu, by bylo členství ZDARMA.
Po té členové nad 18let 150 Kč, od 12 do 18let a studenti VŠ 60 Kč na měsíc.
Jde o to že registrovaný spolek má minimální příspěvek 700 ročně na člena.
Příspěvky by byli využívány na nákup střeliva, terčů a materiálů potřebných k výcviku.
Vybavení spolku: věci potřebné k realizaci bitev ( z čehož by byl další příjem).
Popřípadě příspěvky na startovné, nebo na dopravné na jiné akce, kterých by jsme se účastnily.
Výstavby arény apd.
Kdo jste členem jakéhokoliv sportovního klubu, příspěvky musíte hradit i tam. Samozřejmě vše by bylo zavedeno v účetnictví, které by bylo členům kdykoliv k dispozici ke kontrole. Pokud by jste měli obavy ze zpronevěry.
Požadavky, nebo spíše přání 😉
Nejlépe vzor AČR 95, popřípadě multicam. Ale plánuje se i družstvo/četa v libovolné výstroji.
Zatím věk od 15let, s písemným souhlasem zákonných zástupců.
Je možnost i mladších členů, v doprovodu zákonného zástupce.
Výhodou vysílačka.
Bylo by úplně nejlepší mít jednou měsíčně cvičení a jednou ostrou akci.
Samozřejmě je to volnočasová aktivita a nikdo se k tomu nebude nutit.
A samozřejmě, budete z nějaké vzdálenosti, a seženete prostor na cvičení nebo ostrou akci.
Tím by se mohly místa se točit. Ať se nejezdí jen na jeden dva placy.
A tím by se mohlo nějak vyrovnat dojíždění.
Účastnit se větších akcí jako je Protektor, Kandahár apd. Na startovné by byl dán příspěvek z členských poplatků.
Jsem voják v záloze a v současné době se hlásím k AZ AČR.
Pro rodiče dětí, mám již dříve absolvovaný kurz na pozici hlavních vedoucích táborů.
Druhý velitel je bývalý student policejní školy, se zdravotnickým minimem.
A kdyby se chtěl přidat nějaký zdravotník bylo by to super. Ale pořád jako pořadatelé sportovní akce, jsme částečně zodpovědní za zdraví účastníků. Zákon tuto povinnost neukládá, ale je lepší mít přímo člena ze zdravotnictví, zdravotní sestru, záchranáře apd.
Do budoucna přemýšlíme o pořádání příměstských táborů a následně klasických.
Jsme ve spolupráci s teamem SAS a Special.Militari.Force, který je náš přidružený team.
Pokud máte zájem budu rád, když pošlete SZ nebo koment.
Popřípadě přímo na stránky teamu.
Těšíme se na spolupráci a nové spoluhráče 😉
A také prosím. Kdo nemá zájem nekomentuje.