20/08/2016
Sin City v Pragl city / víkend jako z nej komiksů! Camilla nakopla koníky své Alfa samice Giull a rozjela se pod tajemnou sílou Yoda na průzkum nové hvězdy Winky. První večer pod taktovkou "NašeMaso" hostilo plnotučným pivem a masitým hambáčem, na přípravu k vesmírné etapě dalšího dne ;) (párty se naprosto neočekávaně zvrhla, takže ráno na "Náplavce" vše včetně žaludků Sintesek a labutí plavalo v záplavě kvalitních bublin 🍾🍻🍸) Plán byl jasný! Nebyl čas, ptát se kdo je kdo, Winky a Camilla nasedly na své růžové 327 a vyjely vstříc dobít pomylsný monument "vlastní odhodlání". Záludný test plný technických zvratů, nepříjemných otázek a závěrečné zkoušky z přemístění se po trati rychlodrážní splnila naše nová malá Winky na 1s*. I když večer proběhl ulehnutím do "Pelíšku", lazy neděle odstartovala s motem "Have a good ride"! Praga odhalena, ride to byla, naše New Ter Vink schválena, mise splněna, všichni přežili!!!😉✌️ovce s námi, ámen 😉😎