06/06/2026
Přátelé, návštěvníci bikeparku,
hromadí se nám tu stížnosti a poslední dobou často řešíme zbytečné problémy! Proto jsme nuceni postupně zavést určitá opatření, abychom dalším problémům předcházeli a aby se všichni slušní návštěvníci cítili u nás dobře.
Berte na vědomí hlavně tyto body:
➡️ zákaz ježdění bez helmy
➡️ osoby do 15 let můžou u nás jezdit jen v doprovodu dospělého
➡️ je zakázáno křičet, ječet, pouštět hudbu a řvát sprostě
➡️ zákaz zahazování odpadků
➡️ zákaz běhání po překážkách
➡️ dodržujte provozní dobu
➡️ a mnohem víc - viz provozní řád
Koho přistihnem, že porušuje řád, budeme to muset řešit.
Díky za pochopení a respektování pravidel🤜🤛
Do areálu mají všichni vstup zdarma, tak snad nechceme tak moc 🤝