23/10/2025
Podzim je čas vzpomínání a i já často vzpomínám na Vás všechny, s kterými jsem měla tu čest sdílet radost z pohybu.
Věřím, že Vám tato radost zůstává i nadále a stále dáváte sobě tu moc důležitou pozornost, kdy jste jen Vy a Vaše tělo a pohyb, ať už jakýkoliv a kdekoliv, ale hlavně v dostatečných dávkách. A jen menší připomenutí proč :-)https://www.youtube.com/watch?v=K5oXTyiV714