SK DDsport

SK DDsport Klub malé kopané SK DDsport je sportovní klub, který se věnuje především malé kopané. V současnosti v tomto klubu působí dvě fotbalová mužstva, která hrají 2.

a 3.

13/07/2012

Turnaj Hrubčice:

9:45 DDsport "A" vs Biskupice
11:00 DDsport "A" vs AC Roma "B"
13:00 DDsport "A" vs Sázkaři
14:40 DDsport "A" vs Mačkal - stav
15:55 DDsport "A" vs MK Medvědi
17:10 DDsport "A" vs Brodek u Prostějova

30/05/2012

Vážení čtenáři těchto stránek.
Jako prezident SK DD sport bych vám chtěl poděkovat za vaší přízeň a pro ty, ke kterým ještě nedorazila zpráva z fotbalových trávníků bych chtěl zdělit,že oba naše týmy vyhrály své ligy a tím pádem postoupily soutěže výš. Od nového ročníku bude náš A tým hrát první ligu a B tým druhou. Od A týmu se postup očekával.Co se týká B týmu tak tam se o postupu rozhodovalo až v samotném posledním utkání. B tým špatně vstoupil na podzim do soutěže a po třech porážkách a jedné remíze se vůbec nepočítalo s postupem. Pak ale přišel zvrat a po famozních výkonech ve zbytku podzimních utkáních a v jarní neporazitelnosti tento skvělí tým to dotáhnul až ke stupínku nejvyšímu. Jako trenér chci úplně všem hráčům moc poděkovat za perfektní přístup ke všem utkáním, za výbornou komunikaci v případě absence.Hlavně ale chci poděkovat za to že nejste A a B tým,ale že jste jeden tým.Vždy,když bylo potřeba jste si pomohly, respektujete se navzájem a to je ono. Teď nám zbývá odehrát poslední druholigové kolo v Laškově a pak 16.6. půjdeme do boje o Pohár města Prostějova. Pokud i tady bychom byli úspěšní,tak lepší závěr sezony si nedokáži představit. Poté si uděláme nějaké to společné posezení a od fotbálku si na krátko odpočinem. Čekají nás turnaje v Hrubčicích,Vrbátkách,Blatci + ?.

22/02/2012

Soustředění od 15.3. do 19.3.2012. Odjezd 15.3. odpoledne . Informace budou zveřejńovány tady nebo coacha. Potřebuji 100% nahlásit lidi, kteří jedou. prosím co nejdříve.

12/02/2012

Pánové objevila se možnost soustředění.... Kdo by jel? 4 dny v Kravařích.....

SK DDsport vede zimní ligu ve Slavoníně
23/01/2012

SK DDsport vede zimní ligu ve Slavoníně

8. kolo, sobota 21. 1. 2011 skupina "A" 10:00 Autodíly Olomouc - Nový Svět 5:5 11:00 1. FC...

SK DDsport se fotil v létě na stadionu Olomoucké Sigmy
23/01/2012

SK DDsport se fotil v létě na stadionu Olomoucké Sigmy

02/11/2011

Report z utkání SK DDsport vs Zavadilka .... K poslednímu mistrovskému utkání podzimu jsme odjížděli v sestavě,která měla být zárukou 100% zisku bodů. I postavení soupeřů v tabulce napovídalo tomu,jak by se měl zápas vyvíjet.Hned od prvního hvizdu bylo patrné kdo bude na hřišti pánem.Hru jsme měli plně pod kontrolou a soupeře jsme skoro k ničemu nepustili.Utkání skončilo 9 : 0 a to jsme neproměnili řadu " jistých tutovek ". Jak jsme nastoupili: v bráně D.Romanovský - opět skvěle organizoval obranou hru.Před ním hráli - T.Dokoupil ,ten měl již svůj den a odehrál pro něj typický zápas, J.Hlačík - to je hráč,který nikdy nesklame a je velkým přínosem do týmu, a v neposlední řadě nová akvizice Jakub Krejčí.O tomto hráči mohu jen říct, že je opravdu naší posilou. V útoku P.Kryl- i když se střelecky výrazně neprosadil,tak hrál hru která soupeřům motala hlavu,P.Pluskal - jeho důraz a tlak na bránu na soupeře platil,J.Pluháček - měl již i lepší výkony.L.Dokoupil - hrál v útoku a nesklamal,jen škoda těch neproměněných šancí.

střelci: L.Dokoupil,P.Pluskal,J.Krejčí po dvou brankách a po jedné T.Dokoupil,P.Kryl,J.Pluháček

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem hráčům jak Á týmu tak B týmu za přístup a předvedené výkony v podzimní části soutěže.

Nyní nás čeká sálovka a zimní liga ve Slavoníně.

Adresa

Olomouc

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když SK DDsport zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie