23/03/2026
Dne 21. 3. 2026 proběhlo MČR mužů a žen ve Vítkovicích, kde náš klub poměřil síly s dalšími 14 oddíly. Celkem se turnaje zúčastnilo 69 zápasníků a zápasnic.
Za TJ Sokol Olomouc nastoupili:
🥈 Kuba Zacpal – 2. místo (skvělý výkon, finále těsně nevyšlo…)
🤼 Dan Polach – dvě prohry se silnými soupeři, ale cenné ponaučení do dalších zápasů
🤕 Nicolas Tóth – po dobrém začátku přišla prohra vlastní chybou, následně horší kondice a bohužel i poranění žeber, které znamenalo konec v turnaji
Velká gratulace Kubovi za parádní výkon a reprezentaci klubu! 👏
Jedeme dál – příští rok bereme minimálně dvě zlata! 💪🥇