30/09/2020
‼️Zdravíme z Mostu ‼️🙋🏻♂️
Včerejší testování byla přehlídka počasí, chyběl snad už jen sníh ❄️👀😄
Závěrem jsem se svezli pěkně i na “suchu” za relativně slušné teploty, kde jsem si pokořil i svůj osobní mostecký rekord!😜
(Ale stále není tak dobrý, aby jsme ho mohli prezentovat🙈😄)
Stále zrychlujeme, inovujeme a upravujeme, takže věříme, že do budoucna to povede k těm nejlepší výsledkům‼️
Aktuální situace našemu poslednímu nadcházejícímu závodu sezóny příliš nepřeje, ale pevně věříme, že za 14dní v Mostě bude ☀️ a plná startovka 🏎‼️