24/08/2019
Letošní mistrovství očima naší dvorní fotografky Káji Čechové.
Na letošní mistrovství republiky jsme se dostavili v lehce obměněné sestavě. Někteří simulovali, jiní se radši odjeli schovat do klokaních kapes, některé se tradičně vymlouvaly na tábory a rádoby práce.
I tak se nám podařilo dát dohromady skvělou sestavu, která bojovala v každém zápase. Zatopili jsme i konečným mistrům z Buci, kteří měli co dělat, aby přes nás prošli v semifinále.
V boji o třetí místo jsme si to rozdali se skorodomácími ze Svobody. Turnaj je třeba zakončit výhrou a tak si nakonec letos odvážíme bronzové medaile.
Díky titulu z loňského roku jsme již byli kvalifikovaní na pohár mistrů evropských zemí, na který v příštím roce jedeme.
Děkujeme všem fanouškům, rodičům, sponzorům, ženám a dětem a všem, kteří to s námi i tento rok vydrželi a těšíme se zase příště!
DNAce!