02/10/2017
Borci na konec. S Kaslovýma jsem si ten závěr sezóny v Solné komoře fakt užil. Hlavně ty jejich super děcka, asi bych si už měl pořídit vlastní :-D
Každopádně teď odcházím na odpočinek. A ne na pár týdnů, ale dopřeju si trochu delší voraz. Ještě se o tom rozepíšu...