01/06/2026
Do utkání jsme vstupovali s vědomím jeho důležitosti a možná právě ta na nás v prvním poločase dolehla až příliš. Nedařilo se nám dostat do tempa, chyběl nám klid na míči i větší odvaha směrem dopředu a domácí byli po většinu první půle lepším týmem.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a náš výkon šel nahoru. Bohužel jsme ale brzy inkasovali druhou branku a naše situace byla ještě složitější. Přesto jsme se nevzdali, dál bojovali a šli si za lepším výsledkem. I přes vyloučení jsme dokázali najít sílu, utkání zdramatizovat a nakonec vybojovat alespoň bod za remízu 2:2.
Je to bod, který je vzhledem k průběhu utkání potřeba přijmout s pokorou. Na druhou stranu neskrýváme, že je to pro nás málo. Do Sulkova jsme jeli pro vítězství a mrzí nás, že jsme ho společně s vámi nedokázali urvat.
Obrovské poděkování patří všem našim fanouškům. Vytvořili jste nám fantastickou kulisu a po celý zápas jsme cítili vaši podporu. V mnoha momentech jsme si připadali jako doma a vážíme si každého jednoho z vás, kdo si našel cestu na derby a pomohl nám bojovat až do posledních vteřin.
Teď už není čas ohlížet se zpátky. Před námi jsou poslední dvě utkání sezony. Musíme je zvládnout naplno a věřit až do úplného konce.
Děkujeme, že v tom jedete s námi. 💚🖤