06/05/2026
Aprílový víkend přinesl kontrast slunečné soboty ☀️ a deštivé neděle 🌧️. A jestli toto proměnlivé počasí ovlivnilo naše hráče se dozvíte o pár řádku níže 👀⬇️
--------------
🔹V Mostě se na GP C U-13 představil pouze Ondra Švancar 🧒🏼, který si zahrál všechny disciplíny. V singlu bohužel narazil hned na 3. nasazeného hráče ale spravil si chuť ve vyrovnaném ,,tříseťáků" o pořadí 💪🏼. Ve čtyřhře i v mixu zůstal těsně před medailí. Jen tak dál Ondro! 🏸😄
🔹 V Českých Budějovicích na ,,GP D U-15" startoval Adámek Pechlát 🔥. V mixu si připsal jednu výhru a v singlu první zápas prohrál těsně na tři sety. Zato ve čtyřhře se probojoval až do semifinále a domů přiváží bronzovou medaili! 🥉👍🏼
🔹 Na libereckém GP D U-15 bojovali Mára Adolph, Luky Huy Le Gia, Eliška Andršová a Gřešulová, Filipka Hiršalová, Róza Musilová, Vanes Řehková a Háňa Stehlíková 👧🏼. Nejvíce zazářili Luky a Eliška A., kteří oba získali tři zlaté medaile 🤩🏆!! Háňa vybojovala zlato v deblu 🥇a bronz v singlu 🥉 i mixu 🥉. Mára získal zlato v deblu 🥇 a bronz v mixu 🥉 a Filipka brala bronz z mixu 🥉 a z deblu společně s Eliškou G 🥉. Všem našim bojovníkům patří pochvala za předvedené výkony! 😎🏸