13/09/2020
Pohár za 3. místo ve čtyřhře na turnaji starších žákyň "memoriál Františka Bartoše" získala domácí hráčka Anna Škápíková spolu s Viktorií Novákovou 👏. Ještě lépe reprezentoval Tadeáš Kosík, ke 3. místu ve dvouhře přidal titul ve čtyřhře 👍🏆