30/05/2026
Ouuu yeees 💚💛⚽
Na vánočním večírku p***o, že se do půl roku sejdem u fotbálku a pak si dáme něco dobrého, a tak se také stalo. Sešlo se nás 15 a nemělo to chybu. Vlastně, jako by se nic nezměnilo. Sranda, červené tváře, rodinné trampoty, plné pusy pizz, opět máme mezi námi nastávající maminky, opět jsme skončili u vzpomínek a zážitků, a tak jsme si nějak slíbili, že se budeme vídat častěji. Tak snad 🌞
Jo a ten mutěnský pažit, když zapadá slunce, to je něco nepopsatelného. No fakt!!! Děkujeme, že jsme na něj mohli vyběhnout.