27/12/2021
Moc se omlouváme všem fanouškům, soupeřům a pořadatelům turnaje v Hodoníně , na který jsme se přihlásili,ale bohužel selhala komunikace a tým se nesešel!
Příští rok jsme zpět a titul si bereme zpátky!
Po tomto problému bylo rozhodnuto že tým už bude skládat pouze jeden generální manažer,aby se nestal stejný problém jako tenhle rok.
Děkuji a hodně štěstí do nového roku!