05/12/2023
NU ... už si o tom cvrlikají i vrabci na dubských střechách a tak JE TŘEBAS s tím vyjet ofiko ... v plénum široké veřejnosti ...
Vše má svůj čas. Funkce nejsou věčné či dědičné a tak nastal čas na změnu.
Rozhodl jsem se o své vůli..... zcela dobrovolně - rezignovat k 1.1.2024 , po 26 letech, na veškeré mě svěřené funkce v SK DUBÍ.
Netřeba zatím hledat nějaké spiknutí, jinotaje či postranní důvody ... prostě mě to už NEBA. A nežli to dělat z MUSU, to raději vůbec. Důvod je to jediný.
Zažil jsem s eskáčkem tolik krásných chvil, že obyčejnému smrtelníkovi by to vydalo na dva životy ... od bouřlivých devadesátek ( kdy jsme stáli na dubské škváře u Sokolovny ve 14 lidech v sepraných dresech ) až po dnešních 256 sportujících bombarďáků všech věkových kategorií v šesti různých sportovních odvětvích. A pak, že se sport v maloměstských poměrech nedá dělat.
Byla to dlouhá a ne vždy lehká doba, ale stálo to za to .. a také se říká končit na vrcholu .... aaaa teď to přijde ... DĚKOVAČKA !!!
Díky Jirko Janečků, Jardo Šťásků, že jste u toho se mnou byli od začàtku. Díky Martine Vernere, Petře Jonášů, že jste pochopili filozofii eskáčka a šli do toho časem s námi.
Aaaaaale především moje díky patří Vám ... Vám desítkám bezejmených, kteří jste tu káru jménem SK DUBÍ, v horizontu času, táhnuli s námi. Nemůžu vás zde vyjmenovat všechny ... ale každému z Vás letí moje velké DÍKY. Bez vás ... bez vás bezejmenných by to totiž nešlo. Vám je třeba vyseknout hlubokou poklonu. Byla to ale k***a jízda. Bylo mi ctí.
SK DUBÍ FOREVER - ESKÁČKO ... ZÁŽITKY SPOJUJÍ.