25/06/2015
Do slavnostně vyzdobené HEINEKEN ARÉNY přijeli v sobotu k poslednímu jarnímu mači fotbalisté s nejhorším trávníkem v kraji, hráči Nasavrk. Sváteční atmosféra, pohár za vítězství v soutěži, gulášek, krůty na rožni, to je pak těžké se soustředit na fotbal ....
Nebyli jsme tentokrát tolik produktivní, co se vstřelených branek týká, ale i tak to v pohodě na soupeře stačilo.
Po poločasovém vedení 3:0 se druhý poločas jen v klidu dohrával, hráčům Nasavrk jsme míč půjčili jen sporadicky a utkání jsme si v poklidu kontrolovali.
ZÁVĚREM : v klidu odehraný zápas, jasná výhra a pak hurá do víru oslav .... jelikož slavíme potřetí v řadě, není to už tolik hektické, ale slavit vítězství a postup nemůže nikoho nikdy omrzet! Jak víme, postupovat se dá nyní už jen do čtvrtého místa, dříve klidně až do osmého, ale to není náš případ, my máme postup VŽDY PO VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI !
Chtěli jsme dát v posledním zápase víc branek kvůli soutěži deníku SPORT a firmy ADIDAS o NEJOFENZIVNĚJŠÍ TÝM V ČR, kde jsme se při devíti vstřeleným brankám mohli posunout až na páté místo, ale NAŠE DESÁTÉ MÍSTO V TÉTO SOUTĚŽI JE VÍC NEŽ LICHOTIVÉ !!!
Jsme suverénně první ze všech Východočeských mužstev, takže výborná propagace.
Zároveň je to PADESÁTÉ PÁTÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ DOMA a tak se naše série neskutečně rozrostla !
Kromě poháru pro vítěze B třídy přebral pohár pro nejlepšího greenkeepera FAČR Péťa Kuric - blahopřejeme !!!