11/06/2019
O víkendu 7.-8.6. 20019 se konalo Mistrovství ČR v Brně. Pořádající klub Sokol Brno I se zhostilo pořadatelství po 2 letech a naše výprava veze hned několik úspěchů. V každé kategorii jsme měli naše sportovce a vezeme několik medailí a parádních umístění. Velké uznání patří našim nejmenším bojovnicím Editě Majerníkové a Zuzaně Moravcové. Naše nejmenší desetileté závodnice se vydaly na výpravu s námi a šermovali zde nebojácně a vytrvale. Dále se turnaje zúčastnili i naši zkušení šermíři. Karolína Bechyňová, Natálka Zralíková a Markéta Plosová. Z kluků to byl David Jantač, Matěj Jeřábek a David Dyršmíd.
SOBOTA 7.6. JEDNOTLIVCI
Kategorie ŽÁCI - Matěj Jeřábek 3. místo
Kategorie ŽAČKY - Karolína Bechyňová 1. místo - Mistryně ČR
- Markéta Plosová 9. místo
Kategorie KADETI - Matěj Jeřábek 9. místo
Kategorie KADETKY - Karolína Bechyňová 1. místo - Mistryně ČR
- Natálie Zralíková 2. místo
Kategorie JUNIOŘI - David Jantač 3. místo
Kategorie SENIOŘI - David Dyršmíd 13. místo
- David Jantač 18. místo
Kategorie SENIORKY - Karolína Bechyňová 1. místo - Mistryně ČR
- Natálie Zralíková 3. místo
NEDĚLE 8.6. DRUŽSTVA
Kategorie ŽAČKY - 3. místo
Edita Majerníková
Zuzana Moravcová
Markéta Plosová
Karolína Bechyňová
Kategorie KADETKY - 2. místo
Karolína Bechyňová
Natálie Zralíková
Markéta Plosová
Edita Majerníková
Kategorie SENIOŘI - 6. místo
David Dyršmíd
David Jantač
Matěj Jeřábek
Všem závodníkům gratulujeme ke svým umístěním a vzornou reprezentaci našeho klubu.
Přejeme hodně dalších úspěchů v příští sezóně!!!!