29/02/2012
tak. jak sami můžete vidět počasí nám dopřálo, po dlouhé bouři, taky konečně pořádný azůro. Během bouře připadlo 80cm čerstvého prašanu. Předpověď slibuje nádherný slunečný víkend, všechny překážky jsou na 105% připraveny, takže vemte prkna, lyže a doražte!!
----------- tak teď sem se probral z hezkého snu a přináším krutou realitu. JE KONEC! :( s tímhle se už bohužel nic nenadělá.
Moc se toho letos nestihlo, ale i přesto věřím, že se Vám náš park líbil a že jste se mohli přiučit novým trikům. Doufáme, že letošní sezóna nebyla první a poslední a budeme se snažit do příští sezóny vychytat mouchy a připravit pro vás víc zábavy na kopci ;)
Dík Vám co jste dorazili k nám do Fun snowparku v Brtnici.
Dík taky areálu, že nám dovolil pokusit se postavit takové dílo, stejně tak velký dík panu Richtrovi, který nám pomohl s nahrnutím "platforem"!
Díky taky našemu sponzorovi a vy všichni RESPECT the MOUNTAIN !!