05/05/2026
Je za námi náš první závod na 45. Ročníku zámeckého vrchu v Náměšti nad Oslavou, kde se jelo MČR, MMČR a česká trofej. Pro nás to byl neskutečný zážitek, ať už se jedná o krásné prostředí, mraky lidí, a naše Scirocco nás mile překvapuje, co všechno umí. 🤩 .. vzhledem k tomu, že máme nově postavený motor, tak Radek Fojtách jel v ,,režimu” zajíždění motoru, takže bylo potřeba auto šetřit v otáčkách, ale i přes to se mu povedlo zajet v sobotu i neděli krásné 2. Místo ve skupině do 2000 ccm3! 🥈🥈 ..
Trochu nás potrápila kolísající hladina chladící kapaliny a jednou v depu vyletěla hadice z chladiče, ale ustáli jsme to a teď to pořešíme do dalšího závodu v červnu.
Moc děkujeme všem fanouškům, kterých bylo moc 🙏, kteří se přišli na auto podívat a pokochat se do depa. Skoro nám nezbyly žádné podpisovky 😅
Děkujeme Pfeifermotorsport za nachystání auta s novým motorem a dalších x úprav, které proběhly přes zimu a vše funguje skvěle. 👍
Také moc děkujeme rodině a přátelům za pomoc a podporu. ❤️
Moc děkujeme všem partnerům, kteří nás v tom podporují. Bez vás by to nešlo 👏
Marty Holešínský
Auto Fojtách
Optika Křepela
GG Mikulov
M + T Hříbek group
Monika Oulehlová (Just Barber)