19/05/2026
🟠⚫ U12 | TYGŘI VYHRÁLI BRNO CUP 🏆
O víkendu naši Tygři vyrazili na brněnský turnaj, který výborně zorganizovala pro naši kategorii Ragbyová akademie. Nasadili jsme dva týmy, Orange a Black, s jasným cílem. Chtěli jsme si hru hlavně užít, protože když je radost, jde to úplně samo.
Oba týmy hrály s obrovskou chutí. Tým Black předváděl krásně plynulý útok, zaslouženě si vybojoval skvělé 10. místo a ukázal nám, že máme plno šikovných hráčů a nestavíme jen na jednom „A - Týmu “.
Tým Orange celý turnaj suverénně ovládl. Skvělý výkon podtrhuje neuvěřitelná statistika. Kluci totiž zopakovali úspěch z PYRFu a za celou dobu nedostali od soupeřů ani jeden bod.
Nejvíce nás ale těší naše soudržnost. Zjistili jsme, že tým nespoléhá na jednotlivce. I když chyběli někteří klíčoví hráči, dokázali se úžasně semknout a bojovat jeden za druhého.
Děkujeme Ragbyové akademii za parádní organizaci turnaje, moc jsme si ho užili. Jsme na oba naše týmy opravdu pyšní.