Dohromady celý klub čítá zhruba 200 hráčů i hráček mladších 18 let a asi 50 hokejbalistů v dospělých kategoriích. V soutěžích Českomoravského svazu hokejbalu jej reprezentuje celkem 14 týmů – jedenáct mládežnických a tři seniorské. Mužský A-tým nastupuje v sezoně 2022/2023 ve 1. lize, tedy druhé nejvyšší mužské soutěži, a B-tým je zařazen do Oblastní ligy. Junioři se účastní Extraligy juniorů a ob
dobně dorostenci Extraligy dorostu. V Lize starších žáků jsou zapojeny dva týmy Keltů, stejně jako v přeboru mladších žáků. Toho se navíc ale účastní i samostatný tým mladších žákyň. Celky přípravky a minipřípravky se pak pravidelně zúčastňují regionálních turnajů. V neposlední řadě je tu ženský tým Fretek, který nastupuje v Lize žen. Kelti společně s městem Berounem vybudovali hřiště s umělou plochou vhodné pro hokejbal v Berouně – Hlinkách. Dále v roce 2018 vybudovali na vlastní náklady tréninkové hřiště při ZŠ Wagnerovo náměstí a v roce 2021 se podíleli na rekonstrukci mantinelů na hřišti v Nižboru. Dlouhodobým cílem klubu je spolek s kompletní mládežnickou základnou v okrese Beroun a podpora a propagace hokejbalu v okrese.