Budu Vaším průvodcem nejen v procesu hubnutí, ale především jak správně k tomu dojít v rovnováze s tělem, duší ale především Vámi. Každý z nás jsme ryze individuální, avšak jedno máme společné a tím je potřeba POHYBU ke správnému fungování organismu a prevenci zdraví. Avšak hned na začátku musím říct, že tento proces není pro ty, kteří nechtějí ve svém životě ZMĚNIT VŮBEC NIC. Je to důležité proto
, že tak jak činíte nyní, až na pár velmi závažných nemocí, je právě ten styl životní a stravovací důvodem, který Vás dovedl až sem. V zásadě nejsem pro drastickou změnu hned ze dne na den jíst jen zeleninu, vyhýbat se pečivu nebo v horším případě nejíst vůbec nebo se urvat každodenním vypouštěním duše při druhu cvičení, které nás absolutně nebaví. Naše tělo není hloupé a tyto extrémní změny Vám rázem vrátí v podobě JO-JO efektu, a ten zrovna není naším společným cílem. Co tedy bude naší společnou cestou?
-Naučíme se vnímat své tělo.
-Naučit se programovat své tělo (jak efektivně využít svalový potenciál a procesy vůle)
-Zapojíme do stravování zásadní výživu
-Zapojíme tělesný pohyb v základních pohybových vzorcích.
-Naučíme se jednu ze zásadních věcí a tou je nepřejídat se. A výsledek?
-ZDRAVÝ POHYB
-Vaše spokojenost se sebou samým.
-Vyšší výkonnost v běžném režimu.
-Bezdušnost při stoupání po schodech.
-Nastartovaný metabolismus.
-Výrazně lepší duševní stav mysli.
-Zdravější způsob života bez mučení. Ale aby to vše dopadlo tak, jak bychom chtěli, musíte chtít hlavně VY. Protože to Vy jste pro Vaše tělo generálem a určujete jak se budete formovat ať už fyzicky, tak ale také psychicky. BUDU SE VELMI TĚŠIT NA NOVÉ PŘÍBĚHY A NOVÉ ZAČÁTKY.