31/03/2026
Zakończenie sezonu na biegówkach 🇸🇪🇳🇴🇵🇱💯❄️😎
Ostatni dzień marca to pora aby podsumować ostatnie trzy biegi, którymi nasza 💯 procentowa drużyna zakończyła sezon startowy na biegówkach!
🔵1 marca - 102' Bieg Wazów 92km 🇸🇪🇸🇪🇸🇪
✅ Irek najpierw nie mógł znaleźć nart na starcie, a później na podbiegu został tylko z jedną, ale ostatecznie w komplecie - na dwóch nartach ukończył bieg na 6️⃣5️⃣8️⃣ miejscu wśród 8️⃣6️⃣8️⃣3️⃣ mężczyzn, którzy dotarli do mety
✅ Kasia dopięła swego i za drugim podejściem do królewskiego dystansu szczęśliwa dotarła do mety na 7️⃣2️⃣2️⃣ wśród Pań na 1️⃣7️⃣2️⃣1️⃣ które ukończyły pełen dystans
🔵14 marca - Birkebinerenet 54km 🇳🇴🇳🇴🇳🇴
✅ Irek pobiegł z 3,5kg plecakiem pełen dystans i zanotował 8️⃣1️⃣6️⃣ czas wśród 6️⃣2️⃣0️⃣4️⃣ mężczyzn, którzy ukończyli zmagania
✅ Kasia zdecydowała się na tzw. połówkę i na dystansie 28km - również z plecakiem 3,5kg - zajęła 1️⃣5️⃣ miejsce wśród Pań i 🥈drugie w kategorii wiekowej
🔵21 marca - Puchar Wójta Gminy Nowy Targ 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Sprinty klasykiem i łyżwą
✅ Władek zajął 2️⃣6️⃣ miejsce OPEN i drugie 🥈w kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej
✅ Czesiek tym razem ustąpił młodszemu koledze z drużyny i zajął 2️⃣9️⃣ miejsce OPEN i 4️⃣ w kategorii wiekowej w generalce
Mimo iż po ostatnich opadach śniegu ❄️❄️❄️ zima w pełni to dla nas ten sezon już się zakończył i myślami przygotowujemy się do sezonu biegania na nartorolkach.
Do zobaczenia!