01/06/2026
Z původních čtyř osmitelých kluků a jedné slečny, pro které jsme Apollo zakládali, jsou dnes mladí dospělí. Kluci jsou všichni pořád spolu, jen Péťa Kmoníčková bude místo stolní tenistky za pár let skvělá doktorka . Za těch deset let se Apollácká banda rozrostla o mnoho dalších hráčů. Martin Kmoníček, Jan Ficenec a Michael Fatka se dětem obětavě věnují a patří jim velké poděkování. Naší hernu sdílíme i s Ústecká ping-pongová liga a tak je u nás stále plné vytížená kapacita.
Děkujeme všem partnerům, kteří se podílí na financování naší činnosti.