09/05/2026
Pored naših starijih plivača koji su u Atini, naš klub je imao i mlade predstavnike u Kruševcu na medjunarodnom plivackom mitingu - Šarengradski kup.
U konkurenciji od preko 385 plivača iz zemlje i inostranstva, klub je predstavljalo 18 mladih i perspektivnih plivača i osvojene su dve medalje!!!
Medalje za klub osvojio je Veljko Ilić u disciplini 50m kraul srebrnu medalju 🥈i u disciplini 50m ledjno bronzanu🥉.
Pored Veljka klub su predstavljali i Liana Nigmatulina, Darija Pejin, Danka Jovanović, jovana Filipović, Jana Zivanović, Valentina Zdravković, Andjelija Ristić, Ognjena Ristić, Denis Simićević, Luka Jovanovic, Nikola Miletić, Nikola Mitrović, Lazar Radojković, Nikola Filipović, Sebastijan Stanojlović i Djordje Petrović. Svi plivači su pokazali veliki napredak i oborili svoje lične rekorde. Takodje naši mladi plivači iz takmičenja u takmičenje pokazuju da su budućnost kluba i da njihovo vreme tek dolazi.
Čestitamoo!!! 🐬🐬🍀🍀🐬🐬🍀🍀