17/03/2026
Na turniru Grappling Industries Serbia, održanom juče u Novom Sadu, tim Fenix ostvario je sjajan rezultat osvojivši ukupno 19 medalja:
🥇 5 zlatnih
🥈 7 srebrnih
🥉 7 bronzanih
Posebno smo ponosni na našu dečju ekipu, koja je u ekipnom plasmanu osvojila 2. mesto 👏
🥇 Zlatne medalje
Una Ranković – GI
Una Ranković – NOGI
Vukašin Vasić – GI
Vukašin Vasić – NOGI
Veljko Kolundžija – NOGI
🥈 Srebrne medalje
Mia Ranković – GI
Lazar Popov – GI
Kiril Travkin – NOGI
Mihail Travkin – GI
Mihail Travkin – NOGI
Natalija Manja – NOGI
Branko Milovanović – NOGI
🥉 Bronzane medalje
Kiril Travkin – GI
Lien Šurbanović – GI
Novak Stanković – NOGI
Mia Ranković – NOGI
Lazar Popov – NOGI
Miloš Miličević – GI
Dejana Knežević – NOGI
Čestitamo svim takmičarima na hrabrosti, borbenosti i odličnim nastupima. Ponosni smo na naš tim! 🔥
OSS!