14/04/2026
PRETPIONIRKE OSVOJILE 2.MESTO NA VASKRŠNJEM TURNIRU U RUMI !
Učestvovali smo na sjajnom turniru u organizaciji Opštine Ruma. Sjajno druženje i prelepi mečevi gde su naše devojčice pokazale svoje znanje i napredak i osvojile drugo mesto u žestokoj konkurenciji. Raspored ekipa:
1.Vizura Beograd
2.Omladimac Novi Banovci
3. Merkur Bačka Palanka
4. Srem-eatom
5. Borac Čačak
6. Ruma
Zahvaljujemo se domaćinima na odličnoj organizaciji i sjajnom gostoprimstvu. 😊👋🟢⚪