04/05/2026
Najsmešnije je što sada ponovo učimo tišinu. A nekada je to bilo sasvim normalno. U današnje vreme nam je upravo potrebno više tišine. Pored toliko buke i toliko žurbe teško nam je da živimo u tišini, to nam predstavlja nelagodu. Tišina nam daje mir staloženost i mogućnost napretka. Probajte jednom u toku dana makar na pet minuta samo da sedite u tišini, mirno sami sa sobom. Osetićete veliku promenu 🧘🏼♀️