05/05/2026
Mislim da smo poslednji bili na ovom ledu u centru Beograda te januarske večeri. Pitanje je da li će se ikada više ponoviti ovako nešto. U savkom slučaju ostao je ovaj trening pod vedrim nebom u dubokom pamćenju svih nas. ❤️
⚠️