15/06/2026
Днес от 17:00 ч. отборът ни стартира подготовката за сезон 2026/2027 с първа тренировка на стадион “Христо Ботев”, под ръководството на старши треньора Тодор Симов.
Началото беше дадено с традиционен водосвет за здраве и успех, отслужен от отец Галин.
Пожелаваме успех на момчетата през предстоящия сезон!