25/04/2020
Няколко важни неща/съвета, за бягането на 26-ти (неделя) от 09:00.
1. Моля обновете си приложението с най-новата версия от Google Play, която публикувахме днес (25-ти). Без да бъде обновено до последната версия НЯМА да можете да се включите в бягането на 26-ти. Актуалната версия, която трябва да имате е 0.2.9. Можете да я проверите в менюто на самото приложение. Ако не виждате в Google Play обновление за програмата деинсталирайте я и след това я инсталирайте отново. ВАЖНО: На този етап приложението работи само за андроид!
2. По време на състезанието в неделя заредете максимално телефона си, за да не се включва в режим на запазване на батерията, което би се отразило на точността на отчитане.
3. По време на бягането ще трябва да имате активни и включени: Локация (GPS), мобилен интернет (за предаване на данните) и да си изключите режима за запазване на батерията (в притивен случай приложението ще работи неточно, понеже има ограничен достъп до ресурсите на телефона). Ако по време на състезанието попаднете в област, където няма обхват и загубите временно интернет връзка не се притеснявайте - приложението ще изпрати данните, когато отново се възстанови връзката.
4. Ще се радваме ако си направите снимка (в началото, по време или в края) на бягането в неделя и я споделете с нас тук: https://www.facebook.com/events/2541918719366184
5. Ще се радваме и на обратна връзка дали е работело добре при вас приложението и дали сте доволни от текущата функционалност. Мнения и съвети също са добре дошли!
6. Моля имайте предвид, че приложението е все още в доста начална фаза на разработка, така че не ни се сърдете много ако нещо не проработи при вас. Пишете ни и ще се постараем да го поправим за следващия път.
7. Забавлявайте се!
Поздрави,
Екип iRun