15/09/2025
Здравейте , на добър час на всички ученици, учители и родители през новата учебна година. Бъдете здрави, учете усърдно, тренирайте и се развивайте. За четвърта поредна година давам бележници на децата, които тренират при мен. Плувайте усилено и според показаното ще получите съответната оценка. Тук връщам нещо истинско и забравено, а именно бележник, с който аз израствах в училище, според показаните от мен знания, оценките са огледало в тази прекрасна книжка. Не електронен или да пиша съобщения на родителите, затова как се е справило детето, истински на хартия в който ще поставям оценки, забележки, ако има такива, отсъствия и похвали за добро представяне. Успех на всички, от Вас зависи, с какво ще е пълен 2, 3,4,5 или 6. Успех!!!