22/05/2026
Ако мисли някой, че сме ударили "катинара" на траковете и положението е 6+, има да взима много 🤔.
Наближава Ерзберг и това освен, че оказва влияние на въртенето на земята в ендуро вселената, а след него и "Румъниякса" , то ние да не сме някакви случайни. 😄.
Веднага бе организирана експедиця с цел проучване и маркиране , но само на най- тегавите участъци по подобие на "Карълс динър" и "Джунглата" ... обаче ние се чудим дали ще се харесат на изтънчената ендуро общност по нашите ширини.
Всеки палец нагоре значи "давайте искаме ги" 🤟🏻
Няма да е скучно 100% , трасе мейкърите не спят 24/7 и работят неуморно.
Оставяме да се насладите на разлистената гора и отлично подредените камъни, като за венецианска мозайка от Радомир 😎.
HARD Riders Bulgaria 🇧🇬