02/04/2026
Директно и официално:
ИМАМЕ СИ САЙТ! 😊
Имаме си и планове за близко бъдеще за него,
но най-важното днес е, че
записването на час за тренировка става с няколко клика - спокойно и без недоразумения…
както си трЕбва 😊
Край на: “аз мислех, че съм записан“,
“ама тя Севи каза, че има място, пък…“,
“ама аз.. нали бяхме говорили с…“ 😄
И, даааа,
знаем, че трябваше по-рано,
но разберете ни,
това “удоволствие” със записванията…
трябваше да му се насладим докрай.
Край! 😄
😊
Разгледайте сайта,
поразходете се из страниците,
опитайте се да намерете някоя правописна грешка, напишете ни я на лично 🤭
резервирайте си час,
и се усмихвайте!
Не забравяйте да се усмихвате!
/линк - в коментар/ 😊