22/10/2020
Уважаеми колеги, имам удоволствието да Ви споделя няколко неща.
1-во : С времето разбрах, че участието Ви при мен (или през мен) е напълно доброволно, но не е безплатно.
2-ро : Време е некоректните от Вас, да започнат да си връщат задълженията.
3-то : За целта от 11- ноември.2020 г. започвам томбола, с която да осветля задълженията на некоректните, подчертавам НЕКОРЕКТНИТЕ!
4-то : Правилата ще са следните- на произволен принцип от всички букви се тегли една, ако участниците са повече от един се изтегля и пореден номер.
5-то : Всички участват с личните си имена, подредени по азбучен ред.
6-то : В деня на изтеглянето на печелившият, той ще бъде уведомен и потърсен от мен, при недостигане на споразумение на следващият ден ще бъде обявен в страницата и на стената ми във фейсбук.
7-мо : Хората са казали, че "Безплатен обяд няма" , желая на всички мъдрост и достойнство, квалификации няма да отправям. Всеки да погледне себе си. Желая Ви късмет!!!
8-мо : Очаквам двама или трима от Вас, да се отзоват, като част от комисията, която ще извърши тегленето. Всичко ще е напълно справедливо и няма да се допуска никаква манипулация. Всеки си е с късмета!