01/09/2013
Кои сме ние ?!?
Отговорът - НИЕ СМЕ РАЗЛИЧНИТЕ !
Да, в днешно време да си НОРМАЛЕН, означава да си РАЗЛИЧЕН!
Някога, в предишните славни времена, за различни са се приемали ненормалниците които са били духовно и морално разложени, които са били безценностни и деморализирани. Били са приемани като такива, защото за разлика от днес, тогава е преобладавал - КАЧЕСТВЕНИЯ МАТЕРИАЛ! Нечестивците са били малко на брой! Всички останали, са били НОРМАЛНИ !
Днес в този век на капитализъм, глобализация и аморалност, понятията се размиха и полюсите се смениха. За "нормални" в момента се приемат онези изглупелите, изродените, бездарните и извратените. И тъй като те за ЖАЛОСТ са преобладаващата част от обществото, се получава така че ние които сме се запазили като НОРМАЛНИ и МИСЛЕЩИ ХОРА , биваме приемани като РАЗЛИЧНИ... А всъщност ние сме точно такива каквито трябва да бъдем. Хора с достойнство, чест, и гордост. Това сме ние! Ние сме такива каквито са били предците ни, достойни и мъдри. Ние не допуснахме, и продължаваме да не допускаме да се превръщаме в част от тази позорна обществена маса. И дорде сме живи, докато ходим по българската земя, ние ще останем нормални и ценностни, защото знаем че това е пътя!
Правилния път, не е този който ни се налага от разлагащата личността - демокрация.
Правилния път не е този, който ни се тръби по телевизии, преса, вестници, и всякакви подобни средства, за масово изглупяване и манипулация.
Правилния път, е пътят на прилежното учение, културата, душата и честта! Ето това е!
Стремеж към социална справедливост, - ето един общочовешки идеал.
Изградени позиции, ясно разграничаване на добро и зло! Отсяване на качественото от некачественото. И правене на разлика между нещата.
Ние РАЗЛИЧНИТЕ, не сме като вас обществената маса. Ние никога няма да бъдем като вас !
Докато вие ходите по барове, дискотеки и всякакви подобни деградивни заведения, докато се напивате там, и се отдавате на пороци и флиртове, ние през това време се уединяваме със себе си! Четем, образоваме се, слушаме качествена музика, пишем поезия! Мислим за бъдещето, и искаме да си го направим ДОСТОЙНО !
Докато вие правите безразборен с**с, и мислите че това е най-важното, ние през това време пишем за любовта! Извисяваме се, и развиваме все повече духовното си израстване!
Докато вие от обществената маса, се тъпчете с изкуствени храни, и поемате наркотични и алкохолни вещетва, ние си стоим у дома, и се наслаждаваме на хубава домашно приготвена БЪЛГАРСКА трапеза !
Когато вие се радвате, че сте се подиграли с някое невинно момиче, или сте пребили стар човек, ние през това време правим жестове към любимите си хора, и оценяваме онези - малки неща, които всъщност създават големите чудеса!
Докато вие от масата, се отдавате на купони, разврат и побоища, ние различните се отдаваме на релаксация, медитираме, грижим се за опазването на природата, и възпитаваме ценности в себе си и хората около нас .
Когато вие, масовата част от обществото си мислите че сте важни и се самоизтъквате, ние различните чрез действията си показваме че сме по достойни от вас.
Вие говорите празни приказки, изказвате по 100 000 думи дневно, но няма и едно свястно изречение. Докато ние не говорим много , но кажем ли две думи - ги казваме точно и на място.
За масовите същества, няма принципи, морал, и достойнство. Тези термини за тях са толкова непознати. По голямата част от момичетата са леки, и от малки си лягат с който им падне. Те мислят че това е ценност, но не виждат че това е най-страшното падение. Те не знаят че тялото е нещо свещенно, и е временен дом на душата. Следователно трябва да уважаваме телата си, и да не допускаме никакви гаври над тях. Те трябва да бъдат чисти, и прилежни!
По голямата част от мъжете пък, забравиха какво е да уважават жените. Забравиха да ги приемат, не само като с**суални обекти, ами преди всичко като ВЕРНИ ДРУГАРИ, в житейския си път. Защото не напразно е казано, че уважението към жената, е път към усъвършенстването на човечеството, и една по добра алтернатива за добро човешко развитие. И това е точно така.
Ние различните, не допускаме лоши хора до себе си. Ако не сме оценени, и истински обичани, тогава ние сами на себе си сме си господари и партньори! Предпочитаме вековната самота, отколкото да сме мамени, лъгани, и зле придружени! За нас уединението и честта, са начин на живот! Среден избор за нас, практически и теоретически не съществува!
Ние не се залъгваме, че гнилите ябълки, са по добри от здравите. Следваме истината, и се упововаме на това което може да ни донесе сигурност, и по добър живот !
Дори моментите когато губим, ние го правим с чест!
За нас различните, с**сът е любов, парите са необходимост, радостта е романтика и тишина.
За обществената маса обаче, любовта не съществува, и те предпочитат само животинските нагони, което автоматично ги превръща във вид животни, и ги отдалечава от човешката същност!
За обществената маса, парите са всичко и те не пропускат чрез кражби и мръсни сделки да си ги набавят, не знаят каква е цената на честния труд и пръскат пари на вятъра.
За тях също, радостта се измерва в нощно хойкане по чалга клубове и дискотеки, което е толкова деградивно и несъстоятелно.
Алкохолизмът, развратът, алчността и моралното разложение, днес са станали начин на живот, и това е страшното...
Ние РАЗЛИЧНИТЕ сме тези които ще се борим да допринасяме , светът да стане едно по добро място за живеене! Ние сме водачи на идеята за справедливост, и дейци на собствената си безкрайност.
Ние смятаме че изпадналите неща просто трябва да бъдат унищожени, и този свят на материализъм, вандалщина и разврат , трябва да се промени, и да стане свят на ЦЕННОСТ, СКРОМНОСТ И ПРАВОТА.
Смятаме че българските момичета трябва да станат по дисциплинирани, по твърди и да имат ХАРАКТЕР ! Да започнат повече да уважават личността, и най-вече телата си. По този начин, никой идиот няма да може да си играе с тях, и те ще имат друго самосъзнание за себе си.
Българските мъже трябва да станат по добри, по отзивчиви, и да се научат да се раздават, да помагат, да бъдат благотворни с жените, и да имат повече душевност в себе си. Да се развиват в правилната посока ! Да бъдат по отговорни!
Не веднъж съм давал за пример, българските жени и мъже в онези времена. Какви са били те? В онези времена ценностите са били да се бориш и да умреш за страната си! Ценност е било да си честен! Да търсиш Свободата! Нашите прадеди не са били диви номади, с плоски разбирания и изкривено съзнание... НАПРОТИВ... били са хора с висша ценност, със сърца и разум.. били са национални дейци и революционери. Ето това требва да бъдем и ние. За това са ни оставени тези завети, за да ги продължаваме и следваме!
Аз не мисля че нашите славни предци биха се гордяли с това днешното поколение...
Те и в гробот биха се въртяли, и не биха получили покой, като виждат в какво сме се превърнали!
Само ние РАЗЛИЧНИТЕ запазихме онези висши ценности, само ние сме искрата блещукаща в мрака, и ще продължим да бъдем! Заветът е наш! Родината е наша! Съзнанието е наше! А бъдещето стои на нашите плещи! То е в нашите ръце!
ДА ЖИВЕЕ ОТЕЧЕСТВОТО! ДА ЖИВЕЕ КУЛТУРАТА! ДА ПРЕБЪДЕ ВЪВ ВЕКОВЕТЕ ИСТИНАТА!
ДА СЕ ЗАЛИЧИ БЕЗЧЕСТИЕТО !
ДА ЖИВЕЕМ НИЕ - РАЗЛИЧНИТЕ... ДЕЙЦИТЕ НА ДОБРОТО И ПРАВДАТА!
ДА ЖИВЕЕМ!