Sweet Horses

Sweet Horses Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van Sweet Horses, Sport en recreatie, Zuidstraat 108a, Koekelare.

🐴☀️ Zin om deze zomer (opnieuw) in het zadel te kruipen?Bij Sweet Horses kan je terecht voor privé- en groepslessen, aan...
24/06/2026

🐴☀️ Zin om deze zomer (opnieuw) in het zadel te kruipen?

Bij Sweet Horses kan je terecht voor privé- en groepslessen, aangepast aan jouw niveau en doelstellingen. Of je nu je eerste stappen zet tussen de pony’s of je techniek verder wilt verfijnen: wij begeleiden elke ruiter met persoonlijke aandacht.

👥 Groepslessen in kleine groepjes van maximaal 4 ruiters
�🏇 Privélessen op maat
�📅 De zomerplanning staat online
⚠️ Schrijf tijdig in, want de plaatsen zijn beperkt.

https://www.sweethorses-ruiterclub.be/book-online

Maak er meteen een gezellige uitstap van: voor of na je les ben je van harte welkom bij Sweetz voor een verfrissend drankje, een ijsje of een lekkere hap. 🍹🍕☀️

Tot snel op en naast de piste! 🧡💚

De paardrijlessen bij Sweet Horses Ruiterclub zijn gericht op recreatief en veilig paardrijden. We bieden pony- en paardrijlessen voor kinderen, jongeren en volwassenen, in kleine groepen en afgestemd op niveau en ervaring. Met ervaren begeleiding en rustige paarden creëren we een omgeving waar ler...

🎉 De examens zijn bijna achter de rug… tijd voor ponyplezier! 🐴☀️Vanaf dit weekend hervatten alle lessen bij Sweet Horse...
19/06/2026

🎉 De examens zijn bijna achter de rug… tijd voor ponyplezier! 🐴☀️

Vanaf dit weekend hervatten alle lessen bij Sweet Horses volgens de zomerplanning. De aangepaste uren staan online, dus schrijf tijdig in want de plaatsen zijn beperkt.

Vanaf zondag 5 juli starten ook onze zomeractiviteiten:

🐴 PonyFun Summer Sundays
Elke zondag van 13.30 u tot 15.30 u

🚶‍♀️ Ponywandelingen
Elke zondag van 16.00 u tot 17.00 u

Een hele zomer vol pony’s, plezier en onvergetelijke momenten wacht op jullie! 🧡💚

Inschrijven kan via onze website.
https://www.sweethorses-ruiterclub.be/book-online

De paardrijlessen bij Sweet Horses Ruiterclub zijn gericht op recreatief en veilig paardrijden. We bieden pony- en paardrijlessen voor kinderen, jongeren en volwassenen, in kleine groepen en afgestemd op niveau en ervaring. Met ervaren begeleiding en rustige paarden creëren we een omgeving waar ler...

15/06/2026

🐴☀️ Rijles voor de kinderen, ontspanning voor de ouders. 🍹

Terwijl de kinderen genieten van hun les of ponyactiviteit, ben je van harte welkom bij Sweetz voor een gezellig momentje. 💚

Neem plaats op ons terras, geniet van een verfrissende cocktail of mocktail, een lekkere pizza, een tapasplank of een ijsje en laat de drukte van de dag even achter je. 🌿✨

Of je nu langskomt met vrienden, familie of gewoon even wilt ontspannen: bij Sweetz draait alles om genieten.

📍 Zuidstraat 108A, Koekelare

🗓️ Juni: vrijdag, zaterdag en zondag
🗓️ Vanaf juli: woensdag t.e.m. zondag

⏰ Open vanaf 14 uur

Extra openingsuren of wijzigingen door het weer delen we steeds via onze socials.

We kijken ernaar uit om samen met jullie van een heerlijke zomer te genieten! 🧡

Out of office. Into Sweetz.

Vanaf zaterdag 13/6 gaat onze zomerbar Sweetz open! Welkom! 🤗 🍹
10/06/2026

Vanaf zaterdag 13/6 gaat onze zomerbar Sweetz open!
Welkom! 🤗 🍹

🍹 Of je nu voor alcohol kiest… of niet.

Bij Sweetz hoef je niets te missen.

🍊 Aperol Spritz of Aperol 0.0 Spritz
🍸 Gin-Tonic of Gin 0.0 Tonic
🥂 Spumante of alcoholvrije bubbels
🍹 Cocktail of mocktail
🍺 Speciaalbier of alcoholvrije variant

Want een gezellige zomeravond draait niet om alcohol.

Ze draait om samen genieten, ontspannen en klinken op het moment. ✨

Dus…
Ben jij team klassiek of team 0.0?

Bij Sweetz hebben we voor allebei een plaatsje vrij. 🍹🍓

📍 Zomerbar Sweetz – Koekelare

🧺🐴 Laat je paardendekens professioneel reinigen!De volgende ophaling komt eraan.✔ Professioneel gewassen door een gespec...
03/06/2026

🧺🐴 Laat je paardendekens professioneel reinigen!

De volgende ophaling komt eraan.

✔ Professioneel gewassen door een gespecialiseerde dekenwasserij
✔ Herstellingen mogelijk
✔ Individueel verpakt terugbezorgd
✔ Terug beschikbaar binnen ongeveer 2 weken

📍 Binnenbrengen bij Sweet Horses
⏰ Ten laatste maandag 8 juni

Wij regelen de ophaling én terugbezorging. Jij hoeft enkel je dekens af te geven en proper gewassen terug op te halen...

📩 Stuur ons gerust een berichtje voor meer info.

🐴✨

🌞 Zomer bij Sweet Horses! 🐴De zomerplanning staat online. Ook deze zomer gaan onze lessen, kampen, ponywandelingen en  d...
25/05/2026

🌞 Zomer bij Sweet Horses! 🐴

De zomerplanning staat online. Ook deze zomer gaan onze lessen, kampen, ponywandelingen en de zomerse versie van onze PonyFun-activiteiten door. 💚

🍹 Vanaf 13 juni opent bovendien zomerbar Sweetz op het terrein van Sweet Horses — de ideale plek om te genieten in een gezellige zomerse sfeer.

📚 Tijdens de examenperiode in juni zullen er iets minder lessen doorgaan zodat onze lesgevers zich kunnen focussen op hun studies en onze pony’s kunnen genieten van een korte rustpauze voor de zomerdrukte.

Neem zeker een kijkje op de planning! ☀️
https://www.sweethorses-ruiterclub.be/

Tot binnenkort bij Sweet Horses en Sweetz!

🌞🐴 PONYFUN @ SWEET HORSES 🐴🌞Elke 2 weken op zondag dé leukste ponyvoormiddag voor kids van 4 tot 12 jaar!Geen ervaring n...
20/05/2026

🌞🐴 PONYFUN @ SWEET HORSES 🐴🌞

Elke 2 weken op zondag dé leukste ponyvoormiddag voor kids van 4 tot 12 jaar!
Geen ervaring nodig — plezier, dierenliefde en zelfvertrouwen staan centraal 💚

✨ Pony’s verzorgen
✨ Spelletjes & knutselen
✨ Veilig leren omgaan met pony’s
✨ Eerste stapjes in het rijden

Kleine groepjes • rustige begeleiding • geen prestatiedruk

📍 Sweet Horses Ruiterclub
🕘 9u - 12u
📅 Om de 2 weken op zondag

Voor sommige kinderen is dit het begin van een echte ponydroom…
Voor anderen gewoon 3 uur pure fun tussen de dieren 🐾

📩 Inschrijven via de website 👇🏻👇🏻

https://www.sweethorses-ruiterclub.be/service-page/ponyfun-1?referral=service_list_widget

of stuur ons gerust een berichtje!

🧺 Tijd om de paardendekens weer fris op te bergen?Begin juni organiseren we opnieuw een ophaling van paardendekens bij S...
11/05/2026

🧺 Tijd om de paardendekens weer fris op te bergen?

Begin juni organiseren we opnieuw een ophaling van paardendekens bij Sweet Horses 🐴✨
Jouw dekens worden professioneel gewassen, indien nodig hersteld én individueel verpakt terugbezorgd binnen ongeveer 2 weken na ophaling.

✔️ Gewassen & fris
✔️ Kleine herstellingen mogelijk
✔️ Netjes individueel verpakt
✔️ Geen gesleur of gedoe

Gewoon afgeven bij ons, wij regelen de rest 🤝

Meer info of dekens aanmelden via: https://www.sweethorses.be/category/all-products?Productsoort=Was-%2520%2526%2520Hersteldienst

Ontdek de Sweet Horses Shop in Koekelare – voeding, supplementen, verzorging en stalbenodigdheden voor elk paard. Deskundig advies & snelle levering!

🚌 Goed nieuws!Sinds kort stopt ook de De Lijn Flexbus vlak voor onze deur 😍Nog makkelijker dus om naar Sweet Horses te k...
29/04/2026

🚌 Goed nieuws!
Sinds kort stopt ook de De Lijn Flexbus vlak voor onze deur 😍

Nog makkelijker dus om naar Sweet Horses te komen — voor lessen, kampen, PonyFun of gewoon een bezoekje aan onze locatie 🐴

📍 Halte: Zoetemond
🚍 Flexvervoer via De Lijn
📲 Reserveren kan eenvoudig via de Hoppin-app of De Lijn Flex

Een kleine halte… maar een grote stap richting nóg meer bereikbaarheid 💛

🐎 Les bezig? Of zelf net klaar?🍹 Tijd om even te genieten!
28/04/2026

🐎 Les bezig? Of zelf net klaar?

🍹 Tijd om even te genieten!

Adres

Zuidstraat 108a
Koekelare
8680

Openingstijden

Maandag 09:00 - 21:00
Dinsdag 09:00 - 21:00
Woensdag 09:00 - 21:00
Donderdag 09:00 - 22:00
Vrijdag 09:00 - 22:00
Zaterdag 09:00 - 22:00
Zondag 11:00 - 15:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Sweet Horses nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Sweet Horses:

Delen