06/05/2026
Sokszor megkérdezik tőlem, mit csinálok, amikor vége a síszezonnak.
Őszintén?
Nem nagyon tudok leállni...😄
Télen a pályán vagyok,
nyáron meg valahol a vízen.
És tudod mi a legjobb benne?
Az érzés ugyanaz, a szabadság, a flow,
amikor csak csinálod… és közben teljesen kikapcsolsz.
Nekem nem a sport számít igazán, hanem az, hogy mozgásban maradjak.
👇
Te mivel váltod a síelést nyáron?
Írd meg kommentben, kíváncsi vagyok
⛷️🌊
U.i.: A síelés mellett mindig imádtam a vízisportokat is.
Most pedig hivatalosan is
kajak és SUP oktató lettem 😎
Nagyon kíváncsi vagyok, mit hoz ez a nyár.