18/06/2022
Я не хочу нікого образити,
Як не хочу давати надію.
Ці слова можуть декого вразити,
Нема бога, нічого не вдіять.
Це вам каже хрещена та вінчена,
Що у церкву несла куличі.
Ця движуха для мене закінчена
У той день, як ввійшли русичі.
Існував би цей хлопець, в якого
Ви так вірите, то й скажіть,
Де хоч крихта маленька святого,
Коли діти кричать «поможіть»?
Що до мене, не вірю я в диво,
Як не вірю я в ад для русні.
І байки про рай дуже фальшиві,
Не воскресне ніхто навесні.
Всі, кого зачепило, будь ласка,
Напишіть, де ваш бог у ці дні.
Коли ми зазнаємо поразки?
Так, у битві, але не війні.
Коли жовто-блакитні малюнки
Діти шлють до батьків, що мовчать?
Коли щирі обійми й цілунки
Поряд з думкою «де поховать»?
Коли батько із сином не знають,
Чи побачаться в цьому житті?
Коли матері нишком ридають,
Як лишаються насамоті?
Був би хлопець, якому вклоняєтесь,
Який має мільйони вимог…
Та для мене ви всі помиляєтесь.
Йдіть до біса і ви, і ваш бог.
🇺🇦💙💛