28/04/2026
Jak to mówią, wszędzie nas PEŁNO, w szczególności na podium! W miniony weekend stawiamy się w Żyrardowie oraz Rusinowie. W Żyrardowie bije się 7 naszych zawodników, w narożniku . mocno wygrywa swoją walkę i jest to jego 2 turniej wygrany z rzędu 👏 Po 3 walkach również pewnie wygrywa swoją kategorię 💪 na charakterze wygrywa kolejny turniej po dwóch trudnych walkach. Niestety jak to w tym sporcie bywa również przygrywamy. ._.vlog zajmuje drugie miejsce, i Oliwier zajmują 3 miejsce, a Miłosz kończy zawody poza podium. Niemniej jednak wszystkim należą się ogromne brawa za serce do walki! Mimo braku mojej obecności chłopaki z narożnika oraz w ringu dali z siebie wszystko i poradzili sobie na niejeden medal 🥇 🥈🥉🏅W między czasie ja z moim podopiecznym oraz narożnikiem .oczko_97 meldujemy się na Pucharze Polski w Rusinowie na którym reprezentujemy OSP Malenia. Zawody trwają od piątku do niedzieli, koniec końców w niedzielę wracamy z podwójnym 2 miejscem. Szymon wygrywa półfinał i przegrywa finał z naprawdę mocnym i doświadczonym zawodnikiem. Ja natomiast powtarzam passe z ostatnich MP i wygrywam pewnie 2 walki, a finałową przegrywam delikatnie na punkty po najbardziej wyrównanej i chyba najlepszej walce na tych zawodach. Podziękowania dla wszystkich którzy pomogli ogarnąć to wszystko oraz gratulacje jeszcze raz wszystkim naszym zawodnikom. Sportowy Zelów!