05/08/2025
Hej kochani 👋
Nasze pierwsze ŚPIEWOGRANIE NAD MŁYŃSZCZOKIEM miało wyjątkowy przebieg, no i oczywiście skład 🧒👦👩👨
Na początku niekorzystna pogoda przegoniła nas do GRZYBKA, gdzie w bezpiecznym i suchym miejscu mogliśmy kontynuować nasze śpiewogranie :)
Gdy przestało padać i udało nam się ponownie rozpalić ognisko, wróciliśmy do paleniska, gdzie do późnych godzin spiewaliśmy pod gołym niebem 🎤🔥
wiecie, że wśród osób, które wzięły udział w pierwszym spotkaniu było dwoje obcokrajowców: Kayle z Australii i Rosa z Hiszpanii.
Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentowac im polskie przyspiewki 🥰
Co godne podkreślenia, wśród osób, które chwyciły za gitarę były dwie, które zaprezentowały własne, autorskie kompozycję 🎸🎼
Panowie dziękujemy za Wasz wkład, to było świetne😍
Wspólnie śpiewaliśmy różnorodne piosenki, oczywiście jak na przystań przystało nie mogło zabraknąć pieśni ludzi morza 🌊
W roli szantymena wcielił się kolega Adam, a całość wieczoru poprowadził i przygotował Kamil. Dziękujemy Wam Panowie. 🫶
Mamy nadzieję, że za tydzień pogoda będzie łaskawsza i bogatsi o nowe doświadczenia spotkamy się znowu w Przystani Mateo nad Młyńszczokiem. 🏞
Zapraszamy, w każdą sobotę sierpnia
od teraz w godzinach 20:00 - 23:00.❤️