02/05/2026
Nie chodzi o to, ile robisz. Chodzi o to, jak.
Z czasem zobaczyłam, że to naprawdę robi różnicę.
Na zajęciach nie chodzi o ilość powtórzeń
ani o to, żeby „się zmęczyć”
Bardziej interesuje mnie
jak pracuje Twoje ciało
czy masz nad nim kontrolę
i czy rozumiesz, co się dzieje w ruchu.
Często pracujemy wolniej
dokładniej
czasem zatrzymujemy się w jednym miejscu dłużej.
I właśnie wtedy zaczyna się zmiana.
Jeśli czujesz, że to jest kierunek dla Ciebie —
zapraszam 🤎
—
Jeśli masz pytania — napisz do mnie.
Dobierzemy odpowiednie zajęcia.