30/05/2026
Dzisiejszą sobotę spędziliśmy uczestnicząc w Pucharze Polski Polska Liga Nordic Walking w Starych Babicach.
Fajnie było się spotkać i rywalizować z tak wieloma znajomymi z całego kraju.
Nasz zawodnik Wicek Stanisławski zajął II miejsce w kategorii wiekowej !