09/05/2019
Koniec Mistrzostw Polski Juniorów przyniósł trzy dodatkowe medale :)
Ponownie ze świetnej strony pokazał się Adam, zgarniając komplet krążków ;)
Prezent pocieszenia zaś sprawił sobie Arek, który na koniec kariery juniorskiej zdobył medal MPJ.
Podsumowując, moi podopieczni przywieźli z MPJ łącznie 8 medali :)
Wynik bardzo dobry, aczkolwiek wiem, że ich potencjał jest jeszcze większy. Teraz czas na odpoczynek i przemyślenia, nabranie sił przed kolejnymi wyzwaniami.
Czekamy także na ogłoszenie kadry na Mistrzostwa Europy Juniorów ;)
Tymczasem dziękuję chłopakom za zaangażowanie i walkę oraz wspólne przeżycia :)