03/09/2025
Siemanko!
Emocje już trochę opadły, wszyscy wrócili do swojego standardowego, codziennego życia, więc pora na podsumowanie Korengal 2025 "Granica" 29.08.2025
Frakcja, którą w tym roku wybraliśmy to Cywile Pakistan. Była to frakcja, w której spodziewaliśmy się spokojniejszej rozgrywki i głównie faktycznego grania jako zwykli cywile, gdzieniegdzie wplątując jakieś biznesy. Jednak frakcja ta zaskoczyła nas mocno, i to w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Mała ilość ludzi sprawiła że zaczęliśmy funkcjonować jako wojsko pakistańskie. A więc ochrona ważnych osób, pomoc przy budowie infrastruktury, obrona wsi ale też przemyt czy produkcja koziego bimbru sprawiła że nie mogliśmy się nudzić.
Tegoroczny korengal oceniamy chyba najlepiej ze wszystkich poprzednich edycji. Za rok znowu uderzamy do frakcji pakistan, w pomysłów jest na nią sporo ;)
Z tego miejsca chciałbym podziękować za udział wszystkim członkom naszej drużyny, którzy byli i wczuli sie w klimat tego LARP'a, mimo że dla niektórych była to pierwsza styczność z tego typu imprezą. Mam nadzieję że za rok uda się skompletować jeszcze większą ekipę do wspólnego działania w terenie.
Dziękujemy też przede wszystkim Dominik Dobrowolski za organizację tak zajebistej imprezy, która poza dobrą zabawą dawała przede wszystkim możliwość skorzystania z ostatnich dni lata. Oraz dziękujemy naszemu moderatorowi Mikołaj Ivanov za zajebiście poprowadzoną frakcję, pomysły, żarty, zadania i całe ogarnięcie tematu!
Podziękowania również dla wszystkich pozostałych graczy i moderatorów, którzy ogarnęli całą imprezę i sprawili że korengal był tym, na co wszyscy czekali tyle czasu i sie nie zawiedli!
Tyle od nas jeśli chodzi o podsumowanie. Czekamy tylko na zdjęcia, ale póki co wstawiamy kilka własnych, jak i tych od naszego przyjaciela ALBIN airsofter i Eweliny ;)
Do usłyszenia niebawem!