ASG GROT Tczew team

  • Home
  • ASG GROT Tczew team

ASG GROT Tczew team Witajcie! Jesteśmy grupą ASG z Tczewa. Airsoft to nasze hobby, którym dzielimy się wraz z innymi.

I tak można witać wiosnę!W niedzielę 8 marca 2026 zorganizowaliśmy strzelankę urodzinowo-dniu kobietowo-wiosenną. Swoje ...
09/03/2026

I tak można witać wiosnę!

W niedzielę 8 marca 2026 zorganizowaliśmy strzelankę urodzinowo-dniu kobietowo-wiosenną. Swoje 23 urodziny obchodził główny dowodzący Arek Wałaszewski oraz 21 urodziny Krzysztof Górka
A także obecne 2 kobiety otrzymały życzenia z okazji dnia kobiet!

A co do strzelanki, zagraliśmy 2 rundy zegarów, które wygrała drużyna bez taśm. Po strzelance zorganizowaliśmy ognisko z okazji wyżej wspomnianych urodzin.

Dziękuję wszystkim za przybycie, teraz gdy jest już ciepło strzelanki zaczną pojawiać się częściej, a widoczny na jednym ze zdjęć samochód dostanie niebawem oznaczenia Grotu, a także ułatwi znacznie organizację strzelanek i pozwoli na robienie coraz to nowszych i ciekawych trybów!

WOŚP, WOŚP i po WOŚP-ie!34 finał zakończony. Tym razem udało się nam łącznie zebrać 1836,31zł. Dziękuję wszystkim obecny...
25/01/2026

WOŚP, WOŚP i po WOŚP-ie!

34 finał zakończony. Tym razem udało się nam łącznie zebrać 1836,31zł. Dziękuję wszystkim obecnym za udział jak i wszystkim tym, którzy wspomogli naszą dzisiejszą zbiórkę na ulicach Tczewa. Za rok widzimy się ponownie!

Dziękujemy również 34. Finał WOŚP Powiat Tczewski Sztab #164 za organizację całego wydarzenia, za rok gramy ponownie!

Poniżej łapcie fotki z dzisiaj, zachęcamy również wszystkie osoby które robiły z nami zdjęcia do umieszczenia ich w komentarzach pod postem!

34 finał WOŚP pełną parą! W tym roku po raz kolejny gramy z 34. Finał WOŚP Powiat Tczewski Sztab  #164. Nadal można nas ...
25/01/2026

34 finał WOŚP pełną parą! W tym roku po raz kolejny gramy z 34. Finał WOŚP Powiat Tczewski Sztab #164. Nadal można nas spotkać na ulicach Tczewa, wesprzeć zbiórkę oraz zrobić z nami zdjęcie!

Zapraszamy do wsparcia!

Witamy w nowym roku! Pora w końcu coś postrzelać, miało być dobrze, wyszło jak zwykle xDZagraliśmy krótką grę, gdyż ze w...
18/01/2026

Witamy w nowym roku!

Pora w końcu coś postrzelać, miało być dobrze, wyszło jak zwykle xD

Zagraliśmy krótką grę, gdyż ze względu na pogodę większość replik zwyczajnie padła oraz sam mróz wyłączył wiele osób. Dlatego werdyktu nie ma żadnego bo trwało to zbyt krótko. Niemniej łapcie fotki, bo te akurat wyszły super.

Widzimy sie za tydzień na ulicach Tczewa w ramach 34. Finał WOŚP Powiat Tczewski Sztab #164 można będzie nas spotkać z puszkami i w mundurach z replami, tak więc zapraszamy do wsparcia WOŚPu i cyknięcia sobie z nami zdjęcia ;)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam celnych strzałów (zawsze fair play), niezawodnego sprzętu i drużyny, na któ...
24/12/2025

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam celnych strzałów (zawsze fair play), niezawodnego sprzętu i drużyny, na którą zawsze można liczyć. Niech każda rozgrywka daje mnóstwo frajdy, adrenaliny i pozytywnych wspomnień, a świąteczny czas przyniesie odpoczynek, ciepło i energię na kolejne scenariusze. Do zobaczenia w terenie — po Świętach i w Nowym Roku! 🎅🔫

Siemanko!Myśleliście że znikamy na zawsze? Nic z tych rzeczy! W piątek 10.10 odbyła się pierwsza w naszym wykonaniu nocn...
12/10/2025

Siemanko!

Myśleliście że znikamy na zawsze? Nic z tych rzeczy! W piątek 10.10 odbyła się pierwsza w naszym wykonaniu nocna strzelanka na poligonie!
Na próbę zagraliśmy 2 tryby gry, deathmatch oraz dominację. Z czasem jak zaczęło się robić coraz ciemniej klimat jaki panował był niesamowity. Cisza, szelest liści, w oddali prace na wysypisku i co jakiś czas słychać było wystrzały z replik oraz widać było latarki. Pomimo bardzo nietypowej daty, bo był to jednak piątkowy wieczór frekwencja była naprawdę ładna, a odzew jeszcze lepszy! Strzelanek tego typu będzie więcej, dlatego oficjalnie zaczynamy nocne operacje na poligonie w Tczewie!

Dziękuję wszystkim za tak pozytywny odbiór tej strzelanki i mam nadzieję że przyszłe będą się podobać równie mocno! Kolejne już niebawem!

Siemanko!Emocje już trochę opadły, wszyscy wrócili do swojego standardowego, codziennego życia, więc pora na podsumowani...
03/09/2025

Siemanko!

Emocje już trochę opadły, wszyscy wrócili do swojego standardowego, codziennego życia, więc pora na podsumowanie Korengal 2025 "Granica" 29.08.2025

Frakcja, którą w tym roku wybraliśmy to Cywile Pakistan. Była to frakcja, w której spodziewaliśmy się spokojniejszej rozgrywki i głównie faktycznego grania jako zwykli cywile, gdzieniegdzie wplątując jakieś biznesy. Jednak frakcja ta zaskoczyła nas mocno, i to w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Mała ilość ludzi sprawiła że zaczęliśmy funkcjonować jako wojsko pakistańskie. A więc ochrona ważnych osób, pomoc przy budowie infrastruktury, obrona wsi ale też przemyt czy produkcja koziego bimbru sprawiła że nie mogliśmy się nudzić.

Tegoroczny korengal oceniamy chyba najlepiej ze wszystkich poprzednich edycji. Za rok znowu uderzamy do frakcji pakistan, w pomysłów jest na nią sporo ;)

Z tego miejsca chciałbym podziękować za udział wszystkim członkom naszej drużyny, którzy byli i wczuli sie w klimat tego LARP'a, mimo że dla niektórych była to pierwsza styczność z tego typu imprezą. Mam nadzieję że za rok uda się skompletować jeszcze większą ekipę do wspólnego działania w terenie.

Dziękujemy też przede wszystkim Dominik Dobrowolski za organizację tak zajebistej imprezy, która poza dobrą zabawą dawała przede wszystkim możliwość skorzystania z ostatnich dni lata. Oraz dziękujemy naszemu moderatorowi Mikołaj Ivanov za zajebiście poprowadzoną frakcję, pomysły, żarty, zadania i całe ogarnięcie tematu!
Podziękowania również dla wszystkich pozostałych graczy i moderatorów, którzy ogarnęli całą imprezę i sprawili że korengal był tym, na co wszyscy czekali tyle czasu i sie nie zawiedli!

Tyle od nas jeśli chodzi o podsumowanie. Czekamy tylko na zdjęcia, ale póki co wstawiamy kilka własnych, jak i tych od naszego przyjaciela ALBIN airsofter i Eweliny ;)

Do usłyszenia niebawem!

Witajcie!Dawno nic nie wstawialiśmy, bo też za wiele się nie działo. Było kilka małych strzelanek, ale niestety, niedawn...
26/08/2025

Witajcie!

Dawno nic nie wstawialiśmy, bo też za wiele się nie działo. Było kilka małych strzelanek, ale niestety, niedawno odbyła się już ostatnia strzelanka na terenie jaki znamy.

Od dawna było wiadomo, że teren na poligonie przeszedł w ręce wojska, przez jakiś czas mogliśmy się tam strzelać, lecz niestety wszystko zaczyna się zmieniać i już takowej możliwości nie mamy. A nie chcemy ryzykować już jakimikolwiek sprzeczkami czy problemami z wojskiem tam działającym. W końcu tak czy siak to ich teren. A więc można powiedzieć, że oficjalnie Tczewski Airsoft umarł [*]

Oczywiście to nie koniec strzelanek i nie koniec funkcjonowania GROT'u. Jesteśmy aktualnie w trakcie poszukiwań nowego terenu, możliwe że nawet w niedalekiej przyszłości coś się pojawi. Niestety już poza Tczewem, lecz w na tyle dobrej lokalizacji, że będzie można dojechać bez problemu.

Niebawem pojawią się fotki z tegorocznego Korengal 2025 "Granica" 29.08.2025 na którym będziemy w fajnym gronie. A na okres jesienny raczej zaczniemy odwiedzać częściej inne zaprzyjaźnione ekipy i ich tereny ;)

Tyle póki co od nas. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjeżdżali do nas na strzelanki na poligon, pomagali w między innymi organizacji strzelanek, sprzątaniu budynków czy po prostu zapewnianiu fajnej atmosfery. Lecz wszystko co dobre, w końcu musi się skończyć.

Do zobaczenia i do usłyszenia niebawem!

Pewnie wielu z was widziało już na wielu grupach co się wydarzyło. Teren, który od dawna przygotowywany był pod rozgrywk...
21/04/2025



Pewnie wielu z was widziało już na wielu grupach co się wydarzyło.
Teren, który od dawna przygotowywany był pod rozgrywki ASG przez naszych znajomych i przyjaciół z Team Nadarzyn Chrobry ll oraz Biały Kieł Airsoft został tej nocy podpalony. Jak widać na zdjęciach spłonęła spora część zabudowań jakie tam powstały.

Wiemy że teren był przekazany przez gminę Nadarzyn właśnie do użytku dla tych 2 ekip, więc nic nie było tu robione "Na dziko". Mamy nadzieję że mimo iż żyjemy w państwie z dykty i kartonu uda się znaleźć sprawcę i pociągnąć go do odpowiedzialności. Takie działania potrafią mocno zniszczyć człowieka, szczególnie jeśli władował w to dużo swojej pracy, wysiłku i pieniędzy.

Dzięki takim miejscówkom airsoft w polsce nadal żyje, ponieważ nie jest to kolejna komercyjna arenka, a fajny kawałek terenu, w którym to można się fajnie wylatać i poczuć że to wciąż ten sam airsoft w którym wielu z nas zaczynało i nadal kontynuuje swoją zabawę od lat. Trzymamy kciuki za odbudowę całego terenu oraz że sprawców uda się złapać i ukarać.

A zarówno dla Biały Kieł Airsoft oraz Team Nadarzyn Chrobry ll życzymy aby odbudowa przebiegła pomyślnie i szybko, a teren był nawet lepszy niż wcześniej. Może nawet po wszystkim uda się wybrać do was w jakiś weekend ;)

Kochani ASGeje, ASGejki, ludu Wilkowyj i innych okolicznych miast i wiosek!Z okazji jutrzejszych Świąt Wielkiej Nocy chc...
19/04/2025


Kochani ASGeje, ASGejki, ludu Wilkowyj i innych okolicznych miast i wiosek!

Z okazji jutrzejszych Świąt Wielkiej Nocy chcielibyśmy życzyć wam wszystkiego najlepszego w te Święta! Aby ten czas był spędzony w gronie rodzinnym, zając był dobrze wyszpejowany i zostawił po sobie wiele kulek (byle nie tych czarnych) i aby w lany poniedziałek lała się po was woda, a nie olej ze skrzyni honkera!

Siemanko! W końcu wstawiamy fotki z ostatniej strzelanki. Niektóre mogą być słabszej jakości, ponieważ dostałem je na me...
18/04/2025

Siemanko!

W końcu wstawiamy fotki z ostatniej strzelanki. Niektóre mogą być słabszej jakości, ponieważ dostałem je na messengerze, a niestety tam jakość trochę traci. https://drive.google.com/drive/folders/1QEulA8pW7ImnpyG9kw7Yi-tyWlZW029C

Zagraliśmy tryb gry o nazwie "Podbój" w którym to było do zdobycia 5 punktów rozsianych po mapie. Punkt trzeba było utrzymać 30min. Po całym dniu finalnie z wynikiem 2:0 wygrała drużyna Niebieska. Mimo to, gra była dosyć wyrównana, gdyż drużynie zielonej zabrakło około 6 min aby wygrać drugą rundę. Dziękuję wszystkim za udział, 27 kwietnia widzimy się w kręgu u Cimcirimci, a 4 maja zapraszamy na dużą rozgrywkę w klimatach gry Squad i trybu Inwazja ;)

Address

Poligonowa

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when ASG GROT Tczew team posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to ASG GROT Tczew team:

  • Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility?

Share