09/05/2026
Mamy jeszcze wolne miejsca na warsztat pt. Elastyczność w pracy trenerskiej już 12 maja we Wrocławiu. Jak poszukiwać rozwiązań wsłuchując się w potrzeby grupy i czerpiąc z jej mądrości.
Warsztat będzie opierał się na omawianiu konkretnych przypadków, z którymi mierzymy się na co dzień w swojej pracy.
Jeśli masz chęć na omówienie sytuacji, w których coś poszło nie tak i wspólnie z innymi osobami trenerskimi na poszukiwanie rozwiązań to serdecznie zapraszam Cię na mój warsztat. Będzie to okazja do spojrzenia na pewne sprawy z różnych perspektyw i wymiany doświadczeń między osobami trenerskimi. Metoda, którą zaproponuje opiera się na facylitacji. Pokazuje jak można poprowadzić warsztat bez przygotowania, za to z dużą otwartością na odkrywanie potrzeb osób będących na sali, niezależnie od tematów. To Wy jako osoby uczestniczące wniesiecie propozycje zagadnień do przepracowania, ale wspólnie wybierzemy i omówimy jeden z nich stosując proponowany przeze mnie szablon. Porozmawiamy sobie też na ile jesteśmy gotowi na zrezygnowanie ze swojego scenariusza na rzecz potrzeb grupy.
Z warsztatów wyjdziesz z konkretnymi rozwiązaniami na sytuację, która Cię dotyczy, jeśli zdecydujesz się opisać swój przykład do przeanalizowania. Jeśli nie i tak będziesz czerpać z doświadczeń innych, ucząc się jak możesz się zachować w konkretnych sytuacjach w przyszłości.
Prowadząca warsztat: Sandra Kmieciak - jest certyfikowaną trenerką, członkinią Zarządu Stowarzyszenia Trenerskiego sTOP, prowadzę szkolenia, warsztaty z wykorzystaniem mentoringu i facylitacji, szczególnie z planowania strategicznego i zarządzania komunikacją. Od 15 lat towarzyszy organizacjom pozarządowym w rozwoju ich przedsiębiorczości. Dostrzega potrzeby i w oparciu o nie tworzy koncepcje ofert, projektów społecznych i biznesowych, wykorzystując zasoby i szukając rozwiązań. Od 10 lat tworzy zespoły, partnerstwa międzysektorowe, oparte na koncepcie HPT (high performing teams) budując długotrwałe relacje z ludźmi i organizacjami. Przeprowadziła łącznie ponad 2500 godzin szkoleń, warsztatów, spotkań i konferencji. Uwielbia pracować z ludźmi i czerpać z mądrości grupy.
Warsztat, a właściwie etiuda trenerska z wspierającą i rozwojową informacją zwrotną odbywa się w ramach działania Dolnośląskiego Kręgu Trenerskiego. Dolnośląski Krąg Trenerski prowadzi Piotr Koziol, który wspiera ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu talentów oraz potencjału. Łączy edukację, doświadczenie i praktykę, by przekładać wiedzę na realną zmianę.
Od 2002 roku prowadzi szkolenia, warsztaty i programy rozwojowe dla osób indywidualnych, zespołów i organizacji. Specjalizuje się w obszarach: zarządzanie talentami, dobrostan, komunikacja interpersonalna, rozwój osobisty, zarządzanie projektami oraz psychologia pozytywna.
Ma za sobą ponad 19 000 godzin pracy szkoleniowej i rozwojowej, pracując z liderami, trenerami i osobami poszukującymi swojego kierunku i sensu.
Jest mentorem mentorów, superwizorem oraz trenerem trenerów, czyli wspiera innych w budowaniu ich własnej drogi zawodowej i jakości pracy z ludźmi.
By wziąć udział w warsztatach należy się zapisać. Po zapisaniu się zostaną przekazane kolejne szczegóły wydarzenia. Zapisy są mailowe: [email protected]