08/07/2021
W ostatnim czasie dużo się słyszy o osobach wsiadających za kółko po spożyciu 😡
Startujemy z akcją
Prosimy udostępniać to u siebie jeśli kategorycznie mówisz NIE jeździe pod wpływem alkoholu 👏
Jeśli widzisz że ktoś z Twojego otoczenia ma zamiar wsiąść za kółko po spożyciu REAGUJ !
Każdy sposób jest dobry, KAŻDY !
A Ty, jeśli myślisz że po wypiciu piwa bądź kilku kielichów czujesz się dobrze i myślisz że dasz radę prowadzić, to MOCNO się zastanów co powiesz osieroconym dzieciom kiedy w wypadku zabierzesz ich rodziców 🤬
Jazda pod wpływem to nie zabawa, zazwyczaj kończy się wieloletnią tragedia dla całkowicie niewinnych osób 🥺
I każdy wypadek spowodowany alkoholem czy innymi używkami można było uniknąć, wystarczyło nie wsiadać za kółko… czasu nie cofniesz ale możesz wyciągnąć lekcje i NIGDY NIE WSIADAJ ZA KÓŁKO PO SPOŻYCIU!
Zapraszamy do udostępniania 💪🏻💪🏻racing.szczecin
racing.pila