19/12/2025
Za nami solidna biegowa przygoda 💪
Start przy wieży „Der Turm am Schweren Berg” w Weisswasser, a meta… prawie 62 km dalej – w Żarach, przy kąpielisku miejskim na ul. Źródlanej. Trasa nie pozwalała się nudzić: leśne dukty, asfalt, kostka – było wszystko, czego biegaczom do szczęścia (i zmęczenia) potrzeba 😅
Barwy Ultra Siemce reprezentowali Rafał, Mariusz, Darek, Dawid i Daniel. Najlepiej poszło duetowi Darek & Rafał, którzy w dwuosobowej sztafecie wywalczyli 3. miejsce 🥉👏
Na trasie nie zabrakło wody i jedzenia, a po biegu – czasu na regenerację, rozmowy i umacnianie atmosfery w ekipie (wiadomo, to też ważna część „treningu” 😉).
Dzięki Marcin Hakman i organizatorom za fajne zawody i do zobaczenia na kolejnych startach!
__________________________________
📷 https://www.instagram.com/ultrasiemce