UltraSiemce

UltraSiemce Jesteśmy ekipą z różnych pokoleń, których łączy jedno: miłość do biegania. Dla nas nie ma złej trasy – liczy się ruch, radość i wspólna energia!

Kochamy ultra dystanse, górskie szlaki, leśne ścieżki, ale i szybkie asfaltowe wyzwania.

Za nami solidna biegowa przygoda 💪Start przy wieży „Der Turm am Schweren Berg” w Weisswasser, a meta… prawie 62 km dalej...
19/12/2025

Za nami solidna biegowa przygoda 💪
Start przy wieży „Der Turm am Schweren Berg” w Weisswasser, a meta… prawie 62 km dalej – w Żarach, przy kąpielisku miejskim na ul. Źródlanej. Trasa nie pozwalała się nudzić: leśne dukty, asfalt, kostka – było wszystko, czego biegaczom do szczęścia (i zmęczenia) potrzeba 😅

Barwy Ultra Siemce reprezentowali Rafał, Mariusz, Darek, Dawid i Daniel. Najlepiej poszło duetowi Darek & Rafał, którzy w dwuosobowej sztafecie wywalczyli 3. miejsce 🥉👏

Na trasie nie zabrakło wody i jedzenia, a po biegu – czasu na regenerację, rozmowy i umacnianie atmosfery w ekipie (wiadomo, to też ważna część „treningu” 😉).

Dzięki Marcin Hakman i organizatorom za fajne zawody i do zobaczenia na kolejnych startach!
__________________________________
📷 https://www.instagram.com/ultrasiemce

UltraSiemce znowu w akcji! 👟Wczoraj wpadliśmy na bieżnię na Pszczelu i serio – chyba każdy przyszedł podjarany jak dziec...
16/11/2025

UltraSiemce znowu w akcji! 👟
Wczoraj wpadliśmy na bieżnię na Pszczelu i serio – chyba każdy przyszedł podjarany jak dzieciak, po miesiącu, by zobaczyć kto już umie robić te pajace 🤹🏻‍♂️ i co tym razem trener nam zgotuje.

Pojawiło się też kilka nowych osób, więc ekipa coraz większa, tylko gdzie się pooooodziały, te kobiety?! 💛 No i jak to u nas – trener odpalił taką rozgrzewkę, że tętna skoczyły nam w kosmos zanim w ogóle zaczęliśmy coś biegać. Ćwiczenia niby jak dla pierwszaków, a wyszło… różnie 😂 Do tego poznaliśmy parę nowych słówek, które brzmiały jak wojskowe hasła.

Na koniec każdy pyknął swoje 5×400 m w swoim tempie, trochę pogaduch, trochę śmiechu i… rozeszliśmy się na kolejny miesiąc.
Do następnego 🎅🏻, ekipo! 🙌

PS: czy było jakieś zadanie domowe?
______________________________________
📷 https://www.instagram.com/ultrasiemce

06/10/2025

Dziś z rana grupa   wpadła na bieżnię w Parku Pszczelnik 🏃‍♂️🌳Była to świetna okazja, żeby odebrać wygrane smakołyki 🍪🥨 ...
04/10/2025

Dziś z rana grupa wpadła na bieżnię w Parku Pszczelnik 🏃‍♂️🌳
Była to świetna okazja, żeby odebrać wygrane smakołyki 🍪🥨 z Biegi w Rogoźniku i oczywiście trochę się poruszać 💪.

Najpierw potruchtaliśmy lekko 🏃‍♀️, potem Der Darek pokazał nam parę rozgrzewkowych ćwiczeń 🤸‍♂️🔥 (a w ramach zadania domowego wszyscy mamy ogarnąć pajacyki 🙃).

Na koniec rozkręciliśmy nogi na interwałach ⚡️, a przy okazji powstała druga część Foresta Gumpa 🎥😂 i opędzlowaliśmy paczkę die Gummibärchen.

👉 Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkania biegowe!
Chcemy, żeby stało się to naszą miesięczną tradycją 🗓️✨.

Dołączajcie i biegajcie z nami! 🏃‍♂️🏃‍♀️💨
________________________________
https://www.instagram.com/ultrasiemce

09/09/2025

‼️UWAGA‼️

Ogłoszenia parafialne😁

1) Koszulki dzisiaj zostały wysłane 🙉😁

2) 04.10.2025 o godz. 09:00 trening na bieżni MOSIR PSZCZELNIK💪👏

‼️KONIEC ‼️

Adres

Siemianowice Slaskie

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy UltraSiemce umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij