10/03/2024
Ach! Co to był za weekend!💐
Nasze Przedborzanki Dzień Kobiet spędziły w sportowym stylu!💃🏐
W piątkowe popołudnie wzięły udział w turnieju z okazji Dnia Kobiet w Kluczewsku.
Uwaga!
Było aż 13 drużyn!!!
Prawie 100 pięknych kobiet na jednej hali!😍
Pomimo wygranych 2 meczy na 3 w grupie nasze siatkarki wyszły z 3 miejsca(decydowały małe punkty🙄). W dalszych rozgrywkach nasze Kobietki pokonały drużynę KS Volley Radomsko !!! Udało im się zrewanżować po ostatnim turnieju,który miał miejsce w Przedborzu 🙂
Niestety małe punkty pozwoliły nam zająć tylko 9 miejsce😔
Ale! Głowy w górę! 🙂
10-ego marca Przedborzanki wzięły udział w kolejnym turnieju zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet, tym razem w Kamieńsku. W tych rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn!
*Dwie drużyny z Krakowa,
*Radomsko 9-tka,
* CZARNI SZCZERCÓW
*Gospodarze z trzema swoimi drużynami
oraz
Przedborzanki Team 🙂
Turniej rozegrano w 2 grupach po 4 zespoły. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze w grupie!!! Grając w półfinałach po walce punkt za punkt oraz tie-breaku pokonały drużynę gospodarzy! Niestety w ostatnim meczu zabrakło już sił🤷 mecz wygrał zespół ze Szczercowa👏👏👏Gratulacje!
Nasze Przedborzanki zajęły 2 miejsce 🥈🥈🥈
Wielkie brawa za walkę👏👏
To był dobry weekend! 🙂
Dziękujemy za zaproszenia na turnieje ❤️
Przed nami kolejne zmagania!💪
📆16.03 🏟️Fałków🕘godz. 9.30
GLKS Fałków 🤝
Zapraszamy do wspierania naszych dziewcząt poprzez kibicowanie i trzymanie kciuków ✊
Przedborzanki pamiętajcie, że robicie to co kochacie, a przy okazji pięknie reprezentujecie i promujecie nasze Miasto Przedbórz 👏👏👏