18/05/2026
W miniony weekend nasze zawodniczki wzięły udział w półfinale turnieju Kinder Joy of Moving w kategorii czwórek dziewcząt, który odbył się w Tarnowie 💪🏐
Dziewczyny rywalizowały z najlepszymi 32 drużynami z Małopolski o awans do finału wojewódzkiego i po świetnej grze zajęły wysokie 7. miejsce 👏
Już w najbliższą sobotę odbędzie się finał wojewódzki na hali MOSiR Proszowice, gdzie nasze zawodniczki zmierzą się z 12 najlepszymi drużynami z całej Małopolski 🏆
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!